o nas

Jesteśmy pracownią, która powstała na bazie połączenia rzetelnej wiedzy i pasji tworzenia rzeczy wyjątkowych po to, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.


Naszą specjalnością są wysoce estetyczne prace ceramiczne na bazie z tlenku cyrkonu, metalu jak również korony z ceramiki prasowanej i licówki porcelanowe.


Atutem pracowni jest indywidualne podejście do każdego pacjenta przez co prace nasze przyjmują bardzo naturalny i unikatowy charakter, niezależnie czy spełniamy marzenie o pięknych, białych zębach, czy rekonstruujemy zdemineralizowane zęby osoby dojrzałej.


Aby ostatecznym efektem naszej pracy było zadowolenie pacjenta stawiamy na ścisłą współpracę z lekarzem. Chętnie dzielimy się zdobytą praktyczną i fachową wiedzą w dziedzinie projektowania oraz doboru odpowiednich materiałów. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu nietypowych przypadków protetycznych. Aby zaspokoić estetyczne wymagania pacjentów zachęcamy do korzystania z naszego dużego doświadczenia w doborze kolorów. Chętnie ustalimy rozbarwienie zębów w laboratorium po telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Dbając o zdrowie pacjentów już wiele lat temu odeszliśmy od stosowania stopów CrNi . Ten materiał używamy tylko na wyraźne życzenie lekarza. Wszelkie inne materiały używane w pracowni dobieramy bardzo skrupulatnie. Pochodzą one od znanych i sprawdzonych producentów by zapewnić pacjentom pełen komfort użytkowania uzupełnień .