cad-cam

Wiele osób nie zadowolonych z wyglądu swoich zębów decyduje się na poprawę estetyki uśmiechu poprzez zastosowanie pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych. Oczywiście każdy pragnie aby takie uzupełnienie wyglądało jak najbardziej naturalnie i było trwałe. Aby wyjść na przeciw tym oczekiwaniom od wielu lat używamy różnych materiałów pełnoceramicznych a od niedawna jako jedyni w regionie otworzyliśmy dla Państwa


CENTRUM FREZOWANIA CAD/CAM


każda konstrukcja wykonana w technologii cad-cam jest opatrzona imiennym certyfikatem potwierdzającym udzielenie gwarancji na 5 lat
Proponujemy Państwu współpracę na najwyższym poziomie techniki dentystycznej z użyciem systemu Ceramill Mall. System ten pozwala na komputerowe projektowanie i frezowanie konstrukcji między innymi z tlenku cyrkonu, wosku, tworzywa PMMA i kompozytu. Dzięki możliwości użycia tak różnorodnych materiałów oprócz wykonywania wysokoestetycznych uzupełnień pełnoceramicznych, możemy komputerowo projektować i frezować w wosku elementy do zamiany na metal. Jest to metoda istotnie wpływająca na dokładność podbudowy. System pozwala na wykonanie uzupełnienia pełnokonturowego dzięki czemu długoterminowe uzupełnienia tymczasowe zyskują na estetyce a ich szczelność ma istotny wpływ na zabezpieczenie przygotowanego filaru. Jednocześnie są propozycją kształtu uzupełnienia docelowego.

Mamy możliwość przekazania skanów lub gotowych projektów do centrum frezowania w Lichtensteinie aby zlecić wykonanie projektu z tytanu, kompozytu, ceramiki szklanej i laserowo spiekanego CrCo.

W bazie danych znajdziemy abatmenty do 11 najpopularniejszych systemów implantologicznych.

Oprogramowanie pozwala na zaplanowanie i wyfrezowanie w cyrkonie mostów z elementami utrzymującymi zasuw.

Jedynie w systemie Ceramill Mall wszystkie konstrukcje możemy wykonać z użyciem wirtualnego artykulatora, dzięki czemu już na poziomie podbudowy planujemy prace z uwzględnieniem funkcji czynnościowych.


ZACHĘCAMY GABINETY STOMATOLOGICZNE I PRACOWNIE DENTYSTYCZNE DO KORZYSTANIA Z NASZEGO CYFROWEGO CENTRUM FREZOWANIA.


Najnowsze badania dotyczące wytrzymałości cyrkonu przeprowadzone na uniwersytecie w Zurichu wykazały, że Ceramill Zi stosowany w naszym centrum frezowania jest najbardziej wytrzymałym z dziesięciu najpopularniejszych materiałów różnych firm, które zostały wykorzystane w badaniach.Pliki do pobrania: